Půjčovna

Půjčovna

18.8.2017 Nezařazené 0

Pro mnohé podnikatele se měnila jedna věc, a to způsob a povinnost evidování tržeb. S tím jsou samozřejmě spojené náklady s pořízením pokladního zařízení Elektronické Evidence Tržeb.

Avšak mnozí podnikatelé si již vyzkoušeli, že povinnost evidovat tržby při správném výběru pokladního zařízení nepředstavuje žádnou nepřekonatelnou komplikaci. Naše pokladny zohledňují požadavky obsluhy na snadnou a rychlou obsluhu!

Je nám také jasné, že ne každý z nás je osvícen ,,Technickým géniema právě proto se na našich pokladnách rychle naučí pracovat i úplný začátečník, i když třeba ještě nemá žádné zkušenosti s prací na kase“.

Taktéž jsme si poradili i s obavami ohledně celkové realizace prodeje na místech bez dosahu internetového připojení, nebo elektrického proudu. Na to vše jsou pokladny 91 připraveny a uzpůsobeny, neboť zvládnou evidování nejen v režimu běžném, ale i ve zjednodušeném offline režimu, navíc mohou být vybaveny dostupným a rychlým mobilním internetem. Navíc některé sety mají výrazně dlouhou výdrž baterie, takže vydrží bez problémů fungovat až 24 hodin bez dobití.

Pokladna se dá pronajmout už od 49,- Kč za den

 

Jsme tu pro Vás !

Abychom uspokojili velkou poptávku, připravili jsme půjčovnu pokladen.Cenově je velmi přívětivá, pamatuje na všechny drobnosti a specifika sezónního provozu, mimo jiné také nezapomíná i na splnění legislativních náležitostínásledného exportu a zálohy dat.

Ze zákona je totiž povinnost uchovávat všechna data o účtenkách po dobu 10 let.

Cena zapůjčení velmi oblíbeného a nejpoužívanějšího řešení pokladny Orange je neuvěřitelných 49,- Kč na den.

Dále je možnost využít našeho ,,Internetu na cestáchkterý je již od 54,- Kč/měsíc a je možné ho kdykoliv bez dalších poplatků přestat využívat!

Přítomnost elektrického proudu navíc není v případě elegantního řešení Orange pokladen nutná, stačí je pouze přes noc dobít.

Máte zájem o dlouhodobější zapůjčení ?

Neváhejte se nám ozvat buďto na email: podpora@ninetyone.cz nebo na telefon: 399 499 394

a my Vám vytvoříme ty nejatraktivnější podmínky.

*ceny jsou uvedeny bez DPH